R2R Accountant with English

Miejsce pracy Katowice;Kraków
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Opis oferty Naszym klientem jest firma poszerzająca swój dział R2R
Zakres obowiązków
  • przygotowywanie i wykonywanie księgowań w księdze głównej
  • raportowanie
  • analiza i uzgadnianie kont księgi głównej
  • księgowanie faktur, uzgadnianie sald
  • prowadzenie rejestru środków trwałych
  • doświadczenie w dziale księgowości - SSC/BPO - najlepiej R2R, ew. P2P lub GL
  • otwartość na osoby z doświadczeniem w PL księgowości - osoby do przyuczenia
  • znajomość języka angielskiego poziom B2
  • wykształcenie wyższe, ekonomiczne
  • dobra znajomość MS EXCEL
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydatów - umowa o pracę, stała podstawa
  • dodatkowe bonusy półroczne
  • praca zdalna, 2-3 x w miesiącu konieczność bycia w biurze w Katowicach
  • bogaty pakiet socjalny : Medicover, MyBenefit, Multisport, nauka języków obcych
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 17 stycznia 2023