Regionalny Dyrektor Sprzedaży OZE

Miejsce pracy Poznań
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty

Naszym klientem jest czołowa firma działająca w branży PV

Firma stawia przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo instalacji.
Dysponują sprawnymi ekipami montażystów, co przekłada się na bardzo szybki czas realizacji.

Wszystkim aplikującym kandydatom gwarantujemy zachowanie poufności.
Zakres obowiązków
  • Zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych (ok 10 osób)
  • Dbanie o odpowiedni poziom sprzedaży, motywacja
  • Szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników
  • Aktywna indywidualna sprzedaż kluczowych tematów
  • Raportowanie pracy zespołu
  • Doświadczenia w branży Fotowoltaicznej na stanowisku kierownika / dyrektora regionalnego min rok
  • Udokumentowanych sukcesów sprzedażowych
  • Energiczność, pro-sprzedażowe podejście
  • Bardzo dobre umiejętności personalne

Oferujemy
  • Wynagrodzenie podstawowe : do ustalenia (B2B)
  • Prowizję od każdej sprzedaży : nieograniczone, bardzo konkurencyjne stawki
  • Dodatkowe premie sprzedażowe wypracowane przez podległy zespół
  • Samochód służbowy klasy średniej wyższej do użytku prywatnego, z kartą paliwową bez limitu
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy : laptop, telefon
  • Wsparcie działu marketingu i leady sprzedażowe dostarczane przez call-center
  • Bardzo szerokie możliwości rozwoju w firmie
  • Dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 23 listopada 2021