Regionalny Manager Sprzedaży systemów CCTV

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 5500
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę; B2B
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma zajmująca się ochroną oraz monitoringiem wizyjnym.
Rekrutacja prowadzona jest do nowo tworzonego działu.
Dział zajmować się będzie zaawansowaną ochroną budynków, placów budowy i innych obiektów przez wykorzystanie monitoringu wizyjnego wraz z zaawansowaną analityką z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.
Zakres obowiązków
  • Obsługa zapytań ze strony klientów
  • Aktywne prowadzenie procesu sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert i wycen
  • Prezentacja rozwiązań firmy

  • Doświadczenie w sprzedaży systemów alarmowych lub monitoringów wizyjnych
  • Znajomość rozwiązań alarmowych
  • Dyspozycyjność
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę + B2B (podstawa 5500zł netto)
  • Prowizje od sprzedaży (realnie 2500-5000zł)
  • Wszystkie narzędzia pracy w tym telefon, laptop
  • Samochód służbowy
  • Samodzielność i dużą swobodę w działaniu
Data ostatniej modyfikacji piątek, 8 października 2021