Regionalny Przedstawiciel Handlowy (branża edukacyjna)

Miejsce pracy Poznań;Piła;Zielona Góra
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia B2B / umowa o pracę
Region Zielona Góra (lubuskie); Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydawnictw na świecie
Zakres obowiązków
  • Promocja i sprzedaż materiałów oraz podręczników do języka angielskiego dla szkół językowych
  • Obsługa klientów na powierzonym terenie
  • Pozyskiwanie nowych klientów, nawiązanie kontaktu oraz budowanie relacji z klientem

  • Dobrze rozwinięte umiejętności sprzedażowe - minimum 2 lata
  • Umiejętność budowania relacji z osobami podejmującymi decyzje (w naszym przypadku będą to głównie właściciele szkół językowych)
  • Bardzo dobre planowanie i organizacja wizyt u klienta,
  • Rzetelność, uczciwość, samodzielność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : otwartość na oczekiwania, w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • dodatkowe prowizje uzależnione od sprzedaży
  • niezbędny pakiet szkoleń wprowadzających
  • wszystkie niezbędne narzędzia : min samochód, laptop, telefon
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 17 maja 2022