Regionalny Przedstawiciel Handlowy (inwestycje budowlane)

Miejsce pracy Warszawa;Łódź
Wynagrodzenie 5500 - 6500 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie); Łódź (łódzkie)
Opis oferty Naszym klientem jest duża znana firma produkcyjna.
Zakres obowiązków
  • nawiązywanie relacji i aktywna sprzedaż na rynku inwestycji budowlanych : kontakt z generalnymi wykonawcami, architektami
  • doradztwo produktowe i technologiczne związane z realizowanymi inwestycjami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży w branży inwestycyjnej / budowlanej
  • preferowane wykształcenie techniczne
  • gotowość do pracy w terenie, prawo jazdy kat B
  • łatwość w nawiązywaniu relacji
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę 5500-6500 PLN brutto
  • dodatkowe, atrakcyjne prowizje kwartalne
  • samochód służbowy : ford focus (do użytku prywatnego) + niezbędne narzędzia pracy (telefon / laptop)
  • krótsza praca w piątki
  • dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 22 marca 2021