RTR Accountant

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z siedzibą w Krakowie
Zakres obowiązków
  • przygotowywanie i księgowanie zapisów księgowych
  • uzgadnianie sald międzyfirmowych
  • dokonywanie uzgodnień bilansu w tym transakcji gotówkowych
  • analizowanie rachunków zysku i strat
  • aktualizowanie danych finansowych
  • współpraca z audytorami zewnętrznymi
  • odpowiadanie na pytania i rozwiązywanie typowych problemów
  • doświadczenie na stanowisku RTR w środowisku SSC/BPO min 2 lata
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość pakietu Office, mile widziana znajomość systemu SAP.
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
  • na czas pandemii - praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pakiet dodatkowych benefitów w tym kartę lunchową, sportową, opiekę medyczną
  • możliwości rozwoju
Data ostatniej modyfikacji piątek, 5 marca 2021