RTR Business Analyst (BSAR)

Miejsce pracy Kraków;Katowice;Łódź
Wynagrodzenie 8 500 - 9 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Łódź (łódzkie); Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja
Zakres obowiązków
  • pełnienie roli eksperta w procesach BSAR ( Balance Sheet Account Reconciliation ) podczas wdrożenia nowego narzędzia chmurowego
  • zapewnienie dostosowania nowego projektu do wymagań KPI
  • organizowanie szkoleń dla użytkowników końcowych/kluczowych
  • zapewnienie codziennego wsparcia, odpowiedzi na pytania
  • udział w doskonaleniu nowych procesów BSAR
  • wiedza na temat procesów finansowych RTR w odniesieniu do SAP
  • kompleksowa znajomość procesu Balance Sheet Account Reconciliation (BSAR)
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (C1)
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • doświadczenie w zarządzaniu zmianą
  • znajomość MS PowerPoint
  • mile widziana : doświadczenie we wdrażaniu rozwiązania BlackLine Cloud
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 8500 - 9000 PLN brutto
  • dodatkowe premie
  • na czas pandemii : praca 100% zdalna, po niej : do 1 dnia w biurze/w tyg, do ustalenia
  • pakiet benefitów : ubezpieczenie medyczne, na życie, karty sodexho
  • realną możliwość rozwoju : awansów oraz podwyżek
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 13 kwietnia 2021