Sales Consulting Manager IT (Remote)

Miejsce pracy Wrocław;Katowice;Kraków
Wynagrodzenie 9 000 - 11 000
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Wrocław (dolnośląskie); Kraków (małopolskie); Katowice, Gliwice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z czołowych polskich firm IT
Zakres obowiązków
  • budowanie relacji z klientami wstępnie zainteresowanymi usługą tworzenia oprogramowania - całość rozmów w języku angielskim
  • konsultacyjny kontakt z klientami (praca na gotowych leadach) i badanie potrzeb
  • dostosowanie i prezentacja szerokiej oferty klientom
  • przygotowywanie i negocjacja umów
  • finalizacja sprzedaży
  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży -  i minimum rok doświadczenia w sprzedaży usług IT (audyty / konsulting / development)
  • biegła znajomość języka angielskiego - C1, warunek konieczny
  • doświadczenie i wiedza w obszarze negocjacji
  • pozytywna osobowość
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 9 000 - 11 000 netto na B2B
  • pracę zdalną z czasowym przyjazdem do centrali firmy (Śląsk) 1-2 razy w miesiącu
  • bogaty pakiet benefitów
    - budżet rozwojowy
    - kursy językowe
    - opieka medyczna
    - karta multisport
    - serwis concierge
    - pakiet relokacyjny w momencie przeprowadzki na Śląsk (5 000 - 7 000 PLN) i chęci pracy w biurze
    - miejsce parkingowe przy pracy z biura
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 11 marca 2021