Sales Consulting Manager (SaaS)

Miejsce pracy Warszawa;Kraków;Wrocław;
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Województwo Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Łódź (łódzkie); Kraków (małopolskie); Gdańsk (pomorskie); Katowice (śląskie); Poznań (wielkopolskie); zachodniopomorskie
Opis oferty Naszym klientem jest firma tworząca oprogramowanie w modelu SaaS.
Zakres obowiązków
  • budowanie relacji z klientami zainteresowanymi produktem
  • konsultacyjny kontakt z klientami (praca na gotowych leadach) i badanie potrzeb
  • prowadzenie prezentacji, webinarów, wersji demo systemu
  • finalizacja sprzedaży
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - C1 (praca z klientami międzynarodowymi)
  • min. dwa lata doświadczenia w modelu sprzedażowo-doradczym do klientów B2B
  • bardzo mile widziane doświadczenie w firmach w modelu SaaS
  • świetne umiejętności komunikacyjne, poczucie humoru, energetyczna osobowość
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie : umowa o pracę lub B2B, do ustalenia
  • 100% pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce lub na świecie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
Data ostatniej modyfikacji piątek, 23 października 2020