Sales Consulting Manager (SaaS)

Miejsce pracy Szwajcaria;
Wynagrodzenie 32 000 - 38 000 PLN + prowizje 14 000 - 17 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Szwajcaria (zagranica)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa firma IT z siedzibą w Genewie, będąca liderem na rynku w zakresie oprogramowania dla B2B.
Zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach EMEA&APAC
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami
  • Zwiększanie sprzedaży u istniejących klientów
  • Raportowanie swojej pracy
Poszukiwane kompetencje
  • 3-10 lat doświadczenia w sprzedaży (pełen cykl sprzedaży)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • Doświadczenie w inside selling, sprzedaży B2B, w sprzedaży produktów w modelu SaaS lub innym opartym na licencji oraz w upsellingu
  • Znajomość SalesForce
  • Otwartość na relokację do Genewy
  • Praca na gotowych leadach - częściowo z opcją samodzielnego pozyskiwania klientów
Oferujemy
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (w przeliczeniu – podstawa 32 000 – 38 000 PLN )
  • Dodatkowe prowizje ( w przeliczeniu : 14 000 – 17 000 PLN miesięcznie)
  • Realną możliwość rozwoju i awansu
  • Pracę w komfortowym biurze w Genewie
  • Pomoc przy relokacji
  • Niezbędne narzędzia pracy
Data ostatniej modyfikacji piątek, 20 sierpnia 2021