Sales Development Representative with German

Miejsce pracy Wrocław
Wynagrodzenie 6 000 - 7 500 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region dolnośląskie
Opis oferty Naszym klientem jest firma działająca na rynku polskim jak i zagranicznym
Zakres obowiązków
  • rozpoznawanie na rynku nowych możliwości biznesowych w zakresie usług firmy
  • wykorzystywanie kanałów dotarcia do klienta biznesowego : mail, linkedin, telefon - etap początkowy
  • generowanie wstępnych leadów
  • współpraca z działem marketingu i sprzedaży
  • wpisywanie danych do CRM
  • minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku skoncentrowanym na sprzedaży / generowaniu leadów
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1)
  • doświadczenie w komunikacji z osobami decyzyjnymi
  • otwartość, elastyczność, komunikatywność
  • zainteresowanie nowymi technologiami
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 6 000 - 7 500 PLN brutto w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość realnego awansu i zdobycia cennego doświadczenia
  • pracę w komfortowo urządzonym biurze w centrum Wrocławia
  • ciekawą pracę w świetnej atmosferze
Data ostatniej modyfikacji niedziela, 7 lutego 2021