Sales Executive IT with English (Remote)

Miejsce pracy Warszawa;Kraków;Poznań;Wrocław;Łódź;Gdańsk
Wynagrodzenie 12 000 - 16 000 pln
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę/B2B
Województwo Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie); Lublin (lubelskie); Łódź (łódzkie); Kraków (małopolskie); Opole (opolskie); Rzeszów (podkarpackie); Gdańsk (pomorskie); Katowice, Gliwice (śląskie); Poznań (wielkopolskie); Szczecin (zachodniopomorskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma działająca w sektorze IT.
Zakres obowiązków
  • Odpowiedzialność za cały proces sprzedażowy: od pozyskiwania leadów, poprzez zawieranie i podpisywanie umów, aż po przekazanie projektu zespołowi
  • Badanie i analiza potrzeb klienta, w celu zaproponowania najlepszego możliwego rozwiązania
  • Budowanie wartościowych, stabilnych i trwałych relacji biznesowych z klientami
  • Współpraca w ramach interdyscyplinarnych zespołów odpowiedzialnych za przygotowywanie ofert dla klientów (wspólnie pracujący analitycy biznesowi, programiści, projektanci)
  • Współpraca z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku, ale także z potencjalnymi startupami technologicznymi
  • Reprezentowanie firmy na międzynarodowych spotkaniach, targach, konferencjach
Poszukiwane kompetencje
  • Biegła znajomość języka angielskiego C1
  • Min. 3 lata doświadczenia w międzynarodowej sprzedaży B2B w sektorze IT (lub pokrewnym)
  • Zorientowanie na klienta, proaktywność
  • Otwartość na innowacje, umiejętność pracy zespołowej
  • Dostępność do pracy zdalnej (w tym wyjazdy służbowe do klientów)
Oferujemy
  • Wynagrodzenie: 12 000 – 16 000 zł
  • Forma zatrudnienia do wyboru: B2B lub UoP
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy 100% zdalnie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wiele możliwości rozwoju: szkolenia zespołowe i wyjazdy integracyjne; budżet rozwojowy dla każdego zespołu
  • Skuteczny start - dołączysz do oddzielnego zespołu wdrożeniowego (zespół wdrożeniowy pomoże Ci zapoznać się z organizacją)
Data ostatniej modyfikacji piątek, 7 maja 2021