Sales Manager (IT ERP)

Miejsce pracy Kraków;Katowice
Wynagrodzenie 15 000 netto + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest innowacyjna organizacja realizująca projekty IT dla sektora produkcyjnego
Zakres obowiązków
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów : głównie sektor produkcyjny (obszar działania : Polska)
  • inicjowanie kampanii sprzedażowych i marketingowych
  • poszukiwanie nowych obszarów u istniejących klientów
  • prezentacja rozwiązań, identyfikacja problemów i potrzeb klientów
  • obsługa zapytań ofertowych, weryfikacja wycen przesyłanych z działu consultingu
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz prezentowanie oferty dla klienta
  • przygotowanie umów, zamówień, wsparcie w zakresie usług sprzedaży usług serwisowych
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi (resellerami)
  • opracowywanie planów sprzedaży na potrzeby budżetu firmy
  • raportowanie bezpośrednio do dyrektora sprzedaży
  • minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach dostarczających rozwiązania IT software i wdrożeń u klientów B2B (np. systemy klasy ERP) połączone z aktywną sprzedażą
  • szerokie doświadczenie w zakresie oferowania rozwiązań tworzonych pod wymagania klientów (na zamówienie) ze znajomością modeli biznesowych sprzedaży oprogramowania (SaaS, licencje, etc)
  • umiejętność identyfikacji ryzyk w procesach sprzedażowych
  • znajomość procesów biznesowych zachodzących w firmach należących do branż, stanowiących rynek docelowy którym są : firmy produkcyjne, logistyczne, huty, kopalnie, przedsiębiorstwa energetyczne
  • doświadczenie w prognozowaniu sprzedaży
  • gotowość do podróży służbowych, bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • język angielski poziom B2 (używany do komunikacji z centralą która jest poza PL)
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 15 000 netto na B2B + VAT
  • dodatkowe premie rozliczane rocznie za realizację planów : do trzykrotności wynagrodzenia podstawowego jednorazowo
  • niezbędne narzędzia pracy klasy premium
  • pakiet socjalny (opieka medyczna)
  • pracę w bardzo rozwijającym środowisku z produktem który realnie wpływa na podniesienie i wzrost wydajności przedsiębiorstw
Data ostatniej modyfikacji piątek, 5 lutego 2021