Export Manager - rynki niemieckie (branża odzieżowa)

Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia B2B / umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie); łódzkie
Opis oferty Naszym klientem jest znana marka odzieżowa.
Zakres obowiązków
  • nawiązywanie relacji z klientami niemieckojęzycznymi : kluby sportowe, sklepy, organizatorzy wydarzeń
  • aktywne pozyskiwanie klientów z regionu DACH
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • organizowanie prezentacji, spotkań
  • współpraca w ramach zespołu w przygotowaniu i usprawnianiu strategii firmy
Poszukiwane kompetencje
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w sprzedaży do klienta zagranicznego min 2 lata na region DACH
  • bardzo mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • samodzielność, aktywność
  • gotowość do wyjazdów służbowych raz na jakiś czas na teren Niemiec
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • dodatkowe prowizje
  • niezbędne narzędzia pracy
  • świetną, rozpoznawalną markę na rynku odzieży sportowej
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 4 marca 2021