Sales Manager (skrawanie przemysłowe)

Miejsce pracy Bydgoszcz
Wynagrodzenie 7 000 - 10 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Opis oferty Naszym klientem jest duża, znana firma produkcyjna z bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym.
Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie klientów z branży przemysłowej, produkcyjnej, lotniczej pod kątem usługi obróbki skrawaniem na super precyzyjnych frezarkach (5-osiowe)
  • prezentacja możliwości, nawiązywanie długofalowych relacji
  • aktywna sprzedaż i finalizowanie umów
  • min rok doświadczenia w sprzedaży w branży przemysłowej (szczególnie w sprzedaży usługi obróbki skrawaniem)
  • znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny)
  • umiejętność nawiązywania biznesowych, trwałych relacji
  • gotowość do podróży służbowych
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 7 000 - 10 000 PLN brutto podstawy, umowa o pracę
  • dodatkowe prowizje
  • samochód służbowy, telefon, laptop
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 2 marca 2021