Sales Manager (Social Media)

Miejsce pracy Warszawa;Kraków;Wrocław;Poznań;Gdańsk
Wynagrodzenie 10 000 - 12 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Łódź (łódzkie); Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie); Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest innowacyjny, globalny startup z którego usług korzysta już kilka milionów użytkowników, działający w obszarze social-media.
Zakres obowiązków
  • poszukiwanie i rozmowy z klientami B2B  globalnymi markami, chcącymi wzmacniać swoją pozycję wśród swoich klientów
  • prowadzenie całego cyklu sprzedaży aż do finalizacji i podpisania umowy
  • budowanie relacji, badanie potrzeb i doradzanie najlepszych możliwych rozwiązań
  • skuteczna komunikacja z osobami decyzyjnymi
  • realizacja sprzedaży
  • raportowanie swoich działań w CRM
  • tworzenie kampanii mailowych
  • tworzenie nowych kont klientów B2B
  • min 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B najchętniej w obszarze marketingu cyfrowego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1) - codzienny kontakt z klientami zagranicznymi
  • zbudowane relacje wśród osób
  • samodzielność
  • znajomość narzędzia Hubspot
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 10 000 - 12 000 netto na B2B
  • comiesięczne, dodatkowe, nieograniczone prowizje
  • pracę w stu procentach zdalną
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju w firmie o zasięgu globalnym
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 18 marca 2021