Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy Piotrków Trybunalski
Wynagrodzenie 8 000 - 9 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Piotrków Trybunalski (łódzkie)
Opis oferty Naszym klientem jest organizacja specjalizująca się w usługach księgowych oraz kadrowych.
Zakres obowiązków
  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości Sp. z o.o., Sp. K., S.A.
  • sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań (w tym – sprawozdania roczne), sprawozdań do GUS, NBP oraz rozliczeń podatkowych
  • współpraca z klientami, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, urzędami oraz bankami
Poszukiwane kompetencje
  • doświadczenie pracy w biurze rachunkowym
  • minimum 4 letnie doświadczenie w pełnej księgowości na stanowisku odpowiedzialnym za księgi, wymaganą prawem sprawozdawczość zgodnie z UoR, prawem podatkowym
  • wiedza w zakresie rachunkowości oraz prawa podatkowego na poziomie eksperta
  • nienaganna kultura osobista, odpowiedzialność i dokładność
  • zdolność do samodzielnego określania priorytetów oraz koncentracji na celach
  • umiejętność współpracy w zespole, dzielenia się wiedzą
  • biegłe posługiwanie się systemami księgowymi np Sage Symfonia, Comarch Optima

Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę 8 000 - 9 000 PLN brutto
  • opiekę medyczną Medicover
  • ciekawe wyzwania zawodowe
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 11 marca 2021