Samodzielna księgowa

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie 9 000 - 10 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma z branży finansowej
Zakres obowiązków
  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości Sp. z o.o., Sp. K., S.A.
  • sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań (w tym – sprawozdania roczne), sprawozdań do GUS, NBP oraz rozliczeń podatkowych
  • współpraca z klientami, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, urzędami oraz bankami
  • doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnej księgowej
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pełnej księgowości na stanowisku odpowiedzialnym za księgi, wymaganą prawem sprawozdawczość zgodnie z UoR, prawem podatkowym
  • wiedza w zakresie rachunkowości
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • nienaganna kultura osobista, odpowiedzialność i dokładność
  • zdolność do samodzielnego określania priorytetów oraz koncentracji na celach
  • umiejętność współpracy w zespole, dzielenia się wiedzą
  • biegłe posługiwanie się systemami księgowymi np Enova
Oferujemy
  • umowę o pracę, wynagrodzenie 9 000 - 10 000 PLN brutto
  • pracę w systemie hybrydowym (3 dni zdalnie 2 dni w biurze)
  • pakiet benefitów
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 3 czerwca 2021