Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy Warszawa;Łódź
Wynagrodzenie 8.000-9.000 PLN
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Region mazowieckie; łódzkie
Opis oferty Naszym klientem jest firma doradcza świadcząca usługi księgowe

Zakres obowiązków
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość),
  • przygotowanie deklaracji VAT, CIT oraz JPK,
  • wprowadzanie i księgowanie dokumentów księgowych i wyciągów bankowych,
  • wykonywanie działań mających na celu zamknięcie miesiąca (księga główna, środki trwałe, księga magazynowa, księgowanie kosztów i rozliczenia międzyokresowe),
  • sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych,
  • raportowanie do instytucji zewnętrznych zgodnie z terminami wynikającymi z polskiego prawa (GUS, NBP, US),
  • bieżący kontakt z Klientem (mailowy i telefoniczny) - zarówno w jęz. polskim, jak i angielskim.
  • znasz język angielski na poziomie min. średnio-zaawansowanym
  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znasz MS Excel w stopniu zaawansowanym
  • posiadasz wysokie zdolności komunikacyjne (w mowie i w piśmie),
  • jesteś otwarta/otwarty na pracę z różnymi systemami (głównie Enova365);
  • masz dobrą organizację czasu pracy własnej
  • lubisz dzielić się wiedzą
  • cenisz profesjonalne, partnerskie i przyjazne relacje w miejscu pracy.
Oferujemy
  • umowa o pracę
  • hybrydowy model pracy (biuro w centrum Warszawy)
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwości rozwoju w obszarze księgowości;
  • współudział w tworzeniu kultury organizacji i miejsca pracy
  • kurs jęz. angielskiego
  • elastyczny czas pracy (8-9:30/16-17:30),
Data ostatniej modyfikacji piątek, 30 lipca 2021