Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie); Łódź (łódzkie)
Opis oferty Naszym klientem jest organizacja zajmująca się rachunkowością oraz rozliczaniem płac.
Zakres obowiązków
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość),
  • Przygotowanie deklaracji VAT, CIT oraz JPK,
  • Wprowadzanie i księgowanie dokumentów księgowych i wyciągów bankowych,
  • Wykonywanie działań mających na celu zamknięcie miesiąca (księga główna, środki trwałe, księga magazynowa, księgowanie kosztów i rozliczenia międzyokresowe),
  • Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych,
  • Raportowanie do instytucji zewnętrznych zgodnie z terminami wynikającymi z polskiego prawa (GUS, NBP, US),
  • Bieżący kontakt z Klientem (mailowy i telefoniczny)
  • minimum 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2)
  • bardzo dobra znajomość programu MS EXCEL
  • bardzo mile widziane doświadczenie w pracy na systemie Enova365
  • dobra organizacja pracy własnej
  • wykształcenie wyższe - finanse, rachunkowość
Oferujemy
  • umowę o pracę - otwartość na oczekiwania finansowe
  • zdalny charakter pracy (4 dni w tygodniu), raz w tygodniu - praca z biura (centrum W-wy)
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy pomiędzy 8 a 9.30, 8h
  • pakiet benefitów - min opieka medyczna
  • dużą samodzielność
  • realna możliwość rozwoju
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 2 stycznia 2023