Samodzielna księgowa (branża nieruchomości)

Wynagrodzenie 7 000 - 9 000 brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa firma obsługująca korporacje.
Zakres obowiązków
  • codzienne rejestrowanie operacji gospodarczych
  • wykonywanie działań mających na celu zamknięcie miesiąca
  • współpraca z działem kadr i płac
  • obliczanie podatków i przygotowywanie niezbędnych deklaracji podatkowych i JPK
  • raportowanie do instytucji zewnętrznych
  • sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych
  • śledzenie zmian podatkowych
  • kontakt z klientem
Poszukiwane kompetencje
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 4-5 lat
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • bardzo mile widziane doświadczenie w obsłudze sektora nieruchomości
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1-B2)
  • znajomość MS Office + Enova
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia
  • Praca zdalna / z incydentalną pracą w biurze
  • Dużą samodzielność
  • Świetną atmosferę pracy
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 12 listopada 2020