Samodzielny specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy Piotrków Trybunalski
Wynagrodzenie Do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Województwo Piotrków Trybunalski (łódzkie)
Opis oferty

Naszym klientem jest organizacja specjalizująca się w usługach księgowych oraz kadrowych.

Zakres obowiązków
  • Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej (sporządzanie umów o pracę i aneksów, wypowiedzeń i porozumień, prowadzenie akt osobowych, wystawianie świadectw pracy) oraz innych dokumentów, umów, raportów
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo- płacowego
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów
  • Przygotowywanie listy płac, rozliczanie zwolnień lekarskich, godzin nadliczbowych
  • Rozliczanie miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy
  • Przygotowywanie i wysyłka dokumentów zgłoszeniowych i deklaracji do ZUS, GUS
  • Współpraca z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, urzędami oraz ZUS
  • Minimum 5- letnie doświadczenie w samodzielnej pracy na stanowisku kadrowo – płacowym
  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego (PIT), prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i PPK
  • Znajomość programów: Comarch Optima, Symfonia i Płatnik
  • Mile widziana znajomość języka obcego
  • Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, umiejętność ustalania priorytetów, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • Wynagrodzenie do ustalenia, zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Umowa o pracę
  • Opieka medyczna Medicover
  • Możliwość rozwoju finansowego- podwyżki. Ciekawe wyzwania zawodowe.
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 10 maja 2021