SAP Finance Consultant (FI) Remote

Miejsce pracy Kraków;Warszawa;Gdańsk;Poznań;Wrocław
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja przenosząca swoje procesy z Europy
Zakres obowiązków
  • Odgrywanie kluczowej roli w projekcie rozwoju, utrzymania i wsparcia aplikacji

  • Współpraca z biznesem w celu przeanalizowania jego wymagań dotyczących nowych funkcji systemu

  • Dostarczanie opisów funkcjonalnych i wsparcie procesów biznesowych dla zespołu programistycznego

  • Wsparcie użytkowników systemu SAP w ich incydentach, zgłoszeniach i problemach

  • Posiadanie co najmniej 3 lat doświadczenia konsultanta SAP Finance, w tym pełnego cyklu wdrożenia oraz projektu utrzymania i wsparcia aplikacji

  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • praca w 100 proc zdalna
  • możliwości rozwoju w jednej z największych firm świata
Data ostatniej modyfikacji piątek, 10 czerwca 2022