Senior Account Executive (Public Relations)

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest agencja strategii komunikacyjnej i PR działająca na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej
Zakres obowiązków
  • nadzór nad tworzeniem strategii i planów komunikacyjnych
  • samodzielne prowadzenie klientów, planowanie i realizacja działań zgodnych z przyjętą strategią
  • proaktywne poszukiwaniem pretekstów komunikacyjnych w oparciu o bieżące potrzeby Klientów i znajomość ich biznesowego, społecznego i politycznego otoczenia
  • monitorowanie sytuacji politycznej i biznesowej
  • przygotowywanie analiz i raportów
  • tworzenie materiałów informacyjnych
  • budowanie relacji z ekspertami z różnych dziedzin
  • dbanie o prawidłowy i terminowy przebieg procesów
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku account executive/senior account executive w agencji PR/komunikacyjnej
  • bardzo dobra znajomość narzędzi public relations
  • doświadczenie w realizacji projektów public affairs/public relations
  • kreatywność i zaangażowanie
  • umiejętność planowania strategicznego
  • zainteresowanie aktualną sytuacją gospodarczą, społeczną, polityczną
  • „lekkie pióro”, umiejętność tworzenia atrakcyjnych materiałów informacyjnych
  • odpowiedzialność za podejmowane działania
  • umiejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • dodatkowe premie (procent od każdej faktury klienta)
  • ciekawe i różnorodne projekty PR/komunikacyjne
  • świetnie zlokalizowane biuro w samym centrum Warszawy
  • niezbędne narzędzia pracy
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 23 listopada 2021