Senior Buyer (branża FMCG)

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma produkcyjna, działająca w branży FMCG
Zakres obowiązków
  • budowanie oraz realizacja polityki zakupowej : surowiec do produkcji + opakowania + pozostałe kategorie
  • prowadzenie efektywnych negocjacji zakupowych
  • wybór oraz kwalifikacja dostawców , późniejsze utrzymywanie z nimi relacji
  • tworzenie planu redukcji kosztów
  • egzekwowanie i nadzorowanie terminowej realizacji zamówień
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku zakupowym, bardzo mile widziana branża produkcyjna (FMCG)
  • doświadczenie w negocjacjach biznesowych kontraktów/zakupów, wyszukiwaniach dostawców
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • znajomość języka angielskiego - poziom C1, liczna komunikacja z zagranicznymi partnerami
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydatów
  • dużą samodzielność i rozpoznawalną markę na rynku
  • możliwość pracy hybrydowej (2 dni w tygodniu zdalnie)
Data ostatniej modyfikacji piątek, 9 grudnia 2022