Senior Consulting Manager IT - UK area (remote)

Miejsce pracy Wrocław;Warszawa;Poznań;Katowice;Gdańsk;
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Kraków (małopolskie); Gdańsk (pomorskie); Katowice (śląskie); Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest stabilna spółka z branży IT, realizująca projekty dla klientów zagranicznych, zatrudniająca kilkaset osób.
Zakres obowiązków

Jest to stanowisko do zarządzania i rozwijania relacjami istniejących klientów ulokowanych w Wielkiej Brytanii.

  • pełnienie roli głównego punktu kontaktowego we wszystkich sprawach związanych z klientem
  • rozwijanie istniejącej działalności związane z osiąganiem wzrostu przychodów
  • negocjowanie nowych kontraktów i umów
  • zapewnienie terminowości w dostarczeniu usług
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • przygotowywanie raportów
  • doświadczenie na stanowisku Account Manager lub innym związanym z zarządzaniem relacjami z klientem w sektorze IT min 2 lata
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego : C1
  • świetnie rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • bardzo dobra znajomość i świadomość rozwoju cyfrowego oprogramowania IT
  • wcześniejsze doświadczenia związane ze sprzedażą i finalizowaniu ofert / zamówień
  • zdolność do współpracy z kierownikami projektów / inżynierami / developerami
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe po stronie kandydata
  • dodatkowe premie za rozwój wartości sprzedaży u istniejącego klienta
  • praca w 100% zdalna z czasowym (1 x w miesiącu) pojawieniem się w jednym z kilku biur w Polsce
Data ostatniej modyfikacji piątek, 7 maja 2021