Senior GL Accountant

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest rozwijające się centrum usług wspólnych.
Zakres obowiązków
  • księgowanie GL oraz uzgadnianie kont
  • wyceny walutowe, weryfikacja danych finansowych
  • raportowanie procesu wsparcia i konsolidacji
  • współpraca z kontrolerami, zespołem księgowości, udział w projektach finansowych
  • minimum 3 lata doświadczenia w księgowości i raportowaniu GL - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe : finanse/księgowość
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zaawansowana znajomość EXCEL : funkcje VLOOKUP, XLOOKUP, mile widziana znajomość PowerBI, PowerQuery
  • biegłość w analizie dużej ilości danych finansowych
Oferujemy
  • umowę o pracę na czas nieokreślony - otwartość na oczekiwania finansowe
  • pakiet benefitów : opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • duże możliwości rozwoju
  • pracę w systemie hybrydowym (1-2 dni z biura)
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 3 stycznia 2023