Senior HR Administration Specialist (UK)

Miejsce pracy Poznań
Wynagrodzenie 7 000 - 8 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo wielkopolskie
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja tworząca swoje struktury SSC
Zakres obowiązków
  • zapewnienie ciągłości operacyjnej poprzez rozwiązywanie złożonych zapytań, wymagającej wiedzy HR
  • zapewnienie kontaktu z ekspertami z regionu w celu rozwijania i utrzymywania szczegółowej wiedzy na temat wyznaczonych procesów i polityk dla danych regionów
  • odpowiadanie za bieżące przestrzeganie przepisów krajowych i przekazywanie tych informacji do Team Leadera
  • odpowiedzialność za obsługę procesów Workforce
  • zarządzanie procesami związanymi z danymi dotyczące min : przeniesień, rezygnacji, zmian w pracy, urlopach, rozwiązaniach umowy
  • wykonywanie raportów
  • wspieranie szkoleń nowych osób
  • min 3 lata doświadczenia w obszarze HR (Workforce Admin) w strukturach SSC
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego (C1)
  • znajomość przepisów rynku szwajcarskiego lub niemieckiego w obszarze HR
  • zorientowanie na jakość, bardzo dobre umiejętności analityczne
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, nakierowane na obsługę klienta wewnętrznego
  • znajomość programów HR działających w chmurze
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, w zależności od doświadczenia ( 7 000 - 8 000 PLN brutto )
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy (między 7 a 9) , praca od pon-pt
  • po okresie próbnym (3 mies) praca na czas nieokreślony
  • praca w systemie w większości zdalnie
  • system premiowy
  • pakiet benefitów
  • realna możliwość rozwoju w nowopowstających strukturach SSC
Data ostatniej modyfikacji piątek, 15 stycznia 2021