Senior Recruitment Specialist (SSC)

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest centrum SSC przenoszące swoje procesy do Polski
Zakres obowiązków
  • zarządzanie przydzielonymi rekrutacjami : około 80 rekrutacji / rocznie
  • wspieranie Hiring Managerów w zakresie rekrutacji i pozyskiwania talentów
  • informowania Managerów o sytuacji rynkowej, przyjętej strategii rekrutacyjnej
  • przeprowadzanie ocen i rekomendacje wybranych do rozmów z managerami
  • składanie finalnych ofert
  • przeprowadzanie wszystkich procesów rekrutacyjnych zgodnie z przyjętymi standardami
  • doświadczenie na stanowisku rekruterskim minimum 3 lata w tym w prowadzeniu samodzielnych procesów rekrutacyjnych na stanowiska finansowe/hr/customer service
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym - najchętniej w sektorze SSC/BPO
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, kreatywność, biznesowe podejście
  • komunikatywność, umiejętność nadawania priorytetów prowadzonym projektom
Oferujemy
  • bardzo atrakcyjne, ponadrynkowe wynagrodzenie podstawowe
  • umowa o pracę, na czas pandemii praca zdalna, potem częściowo z biura (2dni)
  • bogaty pakiet benefitów korporacyjnych (benefit system/opieka medyczna/ubezpieczenia/etc)
  • dodatkowe środki na szkolenia
  • dużą samodzielność w organizacji o przychodach ponad 150 miliardów dolarów
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 24 stycznia 2022