Senior Sourcing Buyer with German

Miejsce pracy Kraków;Warszawa;Poznań;Łódź;Katowice
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Łódź (łódzkie); Katowice (śląskie); Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest globalna organizacja
Zakres obowiązków
  • opracowywanie strategii kategorii i planów dla dostawców końcowych
  • we współpracy z końcowym klientem i kierownikiem dostaw zapewnienie wydajnych i efektywnych procesów zakupowych
  • skuteczne zarządzanie wydatkami końcowymi
  • optymalizacja istniejących kategorii / podkategorii
  • min. 3 lata doświadczenia w strategicznym zaopatrzeniu lub zarządzaniu kategoriami
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (oba min B2+)
  • dbałość o szczegóły, bardzo dobre umiejętności organizacyjne, zorientowanie na cel
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z otwartością na propozycje kandydata
  • umowę o pracę, czas nieokreślony
  • praca w 100 procentach zdalna
  • bardzo bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenia, multisport, platforma szkoleniowa, etc)
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 1 lutego 2021