Senior Transition PMO Specialist (SSC)

Miejsce pracy Kraków;Katowice
Wynagrodzenie 9 000 - 10 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowe centrum usług wspólnych.
Zakres obowiązków
  • koordynowanie aktualizacji ogólnego planu migracji / transition
  • zapewnienie zgodności z zarządzaniem transformacją w zakresie procesu, terminów, jakości
  • udział w koordynacji i zarządzaniu ryzykiem związanym z migracją
  • wspieranie identyfikacji, wyników projektu, kamieni milowych oraz zadań
  • zapewnienie regularnych raportów i aktualizacji zarządzania transformacją
  • przygotowanie raportów zarządczych na temat postępów, zasobów, kosztów
  • dzielenie się dobrymi praktykami PMO
  • minimum 3 letnie doświadczenie w finansach/księgowości w SSC/BPO
  • doświadczenie jako PMO Specialist/Transition Manager  w prowadzeniu / wspieraniu projektów
  • wiedza w zakresie metodologii przejścia, zasad i technik zarządzania projektami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • wynagrodzenie oparte o umowę o pracę : 9 000 - 10 000 PLN brutto
  • pakiet benefitów : opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sodexo
  • realne możliwości awansu w strukturze organizacji
  • pracę zdalną na czas pandemii, potem model hybrydowy/telepraca
Data ostatniej modyfikacji piątek, 7 maja 2021