Service Delivery Manager (HR area)

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja.
Zakres obowiązków
  • wypełnianie wskaźników SLA (dostarczenie usług na czas)
  • zarządzanie podległym zespołem (od 50 do 120 osób)
  • dbanie o rozwój podległych pracowników
  • zarządzanie zmianą
  • budowanie relacji z klientem końcowym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako Team Leader min 8 lat w obszarze związanym z HR
  • zaawansowana wiedza z zakresu zarządzania ludźmi, świadczeniem usług i zarządzaniem budżetem
  • umiejętność budowania relacji z klientem zewnętrznym
  • zarządzanie procesami w tym ich automatyzacja
  • bardzo mile widziane doświadczenie związane z przenoszeniem / przyjmowaniem procesów (tranzycja)

Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony, uzależnione od doświadczenia
  • dodatkowe roczne, bardzo atrakcyjne premie
  • samochód służbowy z kartą paliwową
  • bogaty pakiet benefitów
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 1 lutego 2021