ServiceNow Administrator

Miejsce pracy Rzeszów;Kraków;Katowice;Warszawa;Wrocław
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania finansowe
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie); dolnośląskie; Kraków (małopolskie); podkarpackie; Katowice (śląskie); Poznań (wielkopolskie); praca zdalna
Opis oferty

 Twój przyszły zespół zajmuje się administracją i rozwojem platformy ServiceNow w taki sposób, aby stała się bardziej przyjazna dla użytkownika.

Zakres obowiązków
  • Wykonywanie codziennej administracji środowiskiem ServiceNow i połączonymi aplikacjami
  • Rozwijanie i konfigurowanie istniejących i nowych funkcji
  • Dostarczanie wiedzy i wsparcia technicznego użytkownikom
  • Optymalizacja i automatyzacja istniejących procesów
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji, takiej jak specyfikacje projektowe, diagramy procesów i dokumenty instruktażowe dla środowiska i aplikacji ServiceNow
  • Ciągłe doskonalenie usługi w oparciu o opinie użytkowników końcowych
  • Znajomość architektury ServiceNow, procesów rozwoju i dostarczania - ServiceNow Certified System Administrator będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji JavaScript, HTML/CSS (1 rok+);
  • Znajomość podstawowych pojęć związanych z administracją sieci i systemów (poziom CCNA lub MCSA)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość koncepcji ITIL Foundation - certyfikacja ITIL Foundation byłaby dodatkowym atutem
  • Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • Umiejętność współpracy z kierownikami projektów w celu zapewnienia realizacji rezultatów projektu

Oferujemy
  • Otwartość na oczekiwania finansowe
  • Pracę zdalną z incydentalnym przyjazdem do biura (max raz w miesiącu)
  • Możliwość rozwoju i poszerzenia umiejętności technicznych
  • Realne możliwości rozwoju i awansu – jasne i indywidualne ścieżki kariery;
  • Doskonałe możliwości szkoleniowe (zapewnione szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Możliwość swobodnego dzielenia się swoimi pomysłami;
  • Różne benefity – system kafeteryjny, Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, lekcje językowe, ubezpieczenie podróży międzynarodowych
Data ostatniej modyfikacji piątek, 19 listopada 2021