Social Media Executive (praca zdalna)

Miejsce pracy Kraków;Warszawa;Łódź;Wrocław;Gdańsk;Katowice;Poznań
Wynagrodzenie 6500 + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Warszawa (mazowieckie); dolnośląskie; łódzkie; Kraków (małopolskie); pomorskie; Katowice (śląskie); Poznań (wielkopolskie); Szczecin (zachodniopomorskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z oddziałem w Polsce.
Zakres obowiązków
  • dostarczanie treści na kanały social-media które pobudzają zaangażowanie potencjalnych klientów w obrębie grup dyskusyjnych zrzeszających osoby decyzyjne
  • tworzenie regularnych i trafnych kampanii social media na platformach : facebook, linkedin, twitter z targetowaniem na kraje anglojęzyczne : USA / UK / Kanada / RPA / Hong-Kong
  • tworzenie grup , interakcje z użytkownikami, przekierowania, komentarze, lajkowanie postów, promowanie treści, odpowiedzi na zadane pytania
  • bliska współpraca z zespołem ds. treści
  • przedstawianie raportów dotyczących podległych rynków
  • doświadczenie w tworzeniu udanych, angażujących kampanii w mediach społecznościowych : od pomysłu poprzez realizację i mierzalne efekty (udokumentowane)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1) umożliwiająca swobodną komunikację w tym języku używanym na co dzień w swojej pracy
  • bardzo dobra znajomość marketingu cyfrowego i oraz aktualnych trendów

Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 6 500 netto + VAT
  • możliwość połączenia dotychczasowej pracy z tym stanowiskiem
  • w 100% pracę zdalną
  • międzynarodowe środowisko pracy nieszablonowej firmy działającej na całym świecie
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 25 stycznia 2021