Specjalista ds. administracji i obsługi klienta

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie 3500 - 4100
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty

Naszym klientem jest polska firma dostarczająca zaawansowane rozwiązania IT

Zakres obowiązków
  • Realizacja zadań administracyjnych i operacyjnych
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów
  • Koordynacja prawidłowej realizacji zamówień
  • Zadania wykonywane w Word i Excel
Poszukiwane kompetencje
  • Znajomość języka angielskiego, poziom komunikatywny
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów MS Word, Excel, Outlook
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na infolinii lub przy aktywnym telefonowaniu do klientów
  • Otwartość, zaangażowanie, kultura osobista
Oferujemy
  • Wynagrodzenie 3500 – 4100 brutto. Umowa o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Możliwość częściowo pracy zdalnej (po opanowaniu wykonywanych zadań)
  • Szeroki zakres szkoleń wdrażających do pracy
  • Gwarancja rozwoju i możliwości awansu
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 10 maja 2021