Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji i zarządzania dostępem IT

Miejsce pracy Warszawa;Katowice;Kraków
Wynagrodzenie 12 000 - 17 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie); Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie); praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja
Zakres obowiązków
  • odpowiedzialność za kontrolę bezpieczeństwa wewnętrznego (zarządzanie danymi, architekturą informacji dla wszystkich systemów
  • wdrożenie strategii bezpieczeństwa
  • zatwierdzanie rozwiązań technicznych dla klientów
  • kontrola środowiska aplikacji IT, odpowiedzialność za wykrywanie, analizę i powstrzymywanie incydentów
  • zarządzanie dostępem : hasłami, kontrolą dostępu użytkowników i ich profilami na podstawie dokumentów zatwierdzonych biznesowo
  • współpraca z zespołem IT oraz transformacji cyfrowej
  • zarządzanie bezpieczeństwem danych w tym : kopie zapasowe i dane podstawowe
  • min 1-2 lata doświadczanie w zakresie bezpieczeństwa na platformach M365 i Azure
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (min B2+)
  • doświadczenie w dziedzinie nadzorowania bezpieczeństwem systemów informatycznych : w tym zarządzanie dostępem, politykami, procesami etc
  • mile widziane doświadczenie z branżowymi kontrolami i ramami audytu, ryzyka, zgodności, zarządzania korporacyjnego (COBIT, COSO, ISO27001, SOC)
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia : od 12 000 do 17 000 PLN brutto
  • umowę o pracę
  • pracę w całości zdalną - home office lub w jednym z trzech biur do wyboru (Łódź/Warszawa/Katowice)
  • pakiet benefitów
  • odpowiedzialne stanowisko na trzy kraje
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 18 października 2021