Specjalista ds. e-commerce (wyposażenie wnętrz)

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie 5500 - 6000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest jeden ze sklepów internetowych.
Zakres obowiązków
  • prowadzenie działań wspierających sprzedaż w dwóch sklepach internetowych na platformie Shoper : zarządzanie produktem, ceną, opisami, uruchamianie akcji promocyjnych, analiza sprzedaży
  • wystawianie ofert na portalu Allegro : dbałość o komplet informacji na karcie oferty, kontrola sprzedaży, cen, analiza konkurencji, obsługa zapytań od klientów
  • współpraca z działem marketingu, agencją zewnętrzną, copywriterem i grafikiem
  • współpraca z działem produktu w zakresie prawidłowej ekspozycji i promocji
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży e-commerce / sklepu internetowego
  • zainteresowanie związane z wyposażeniem wnętrz
  • dokładność, samodzielność, inicjatywa
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 5500-6000 PLN brutto w oparciu o umowę o pracę
  • stałe godziny pracy : możliwe dwie lokalizacje (centrum W-wy lub zachodnia jej część)
  • dodatkowe benefity : min opieka medyczna
  • realne możliwości rozwoju, praca w przyjaznym zespole
  • standardowe godziny pracy : 8-16 lub 9-17
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 22 marca 2021