Specjalista ds. eksportu z j, angielskim

Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Województwo Katowice (śląskie)
Opis oferty

Naszym klientem jest jedna z największych firm produkcyjnych w Europie, zlokalizowana w Katowicach.
Produkowany asortyment sprzedawany jest na całym świecie.

Zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie nowych klientów  przemysł ciężki (górnictwo, stocznie, huty)
  • Sporządzanie wycen dla klientów
  • Utrzymanie stałych pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami
  • Koordynacja procesu produkcji i wysyłki towaru do klienta
Poszukiwane kompetencje
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem zagranicznym
  • Mile widziana osoba techniczna
Oferujemy
  • Pierwsza umowa na czas próbny, kolejna na czas nieokreślony
  • Otwartość na oczekiwania finansowe kandydata
  • Dużą samodzielność
  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (światowy lider)
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 10 czerwca 2021