Specjalista ds. Eksportu z j. rosyjskim

Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Województwo Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z największych firm produkcyjnych w Europie, zlokalizowana w Katowicach.
Produkowany asortyment sprzedawany jest na całym świecie.
Zakres obowiązków
  • Stały kontakt z biurem firmy zlokalizowanym w Rosji, Ukrainie
  • Kosztorysowanie i wyceny dla klientów
  • Koordynacja procesu produkcji i wysyłki towaru do klienta
  • Utrzymanie stałych pozytywnych relacji z klientami firmy
  • Znajomość języka rosyjskiego w stopniu zaawansowanym (warunek konieczny)
  • Mile widziana osoba techniczna
  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta/ koordynacji procesu eksportu
Oferujemy
  • Dla osób z poza UE, pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pracę
  • Po okresie próbnym, umowę na czas nieokreślony
  • Otwartość na oczekiwania finansowe kandydata
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 10 czerwca 2021