Specjalista ds. gazetek reklamowych z j.niemieckim

Miejsce pracy Wrocław
Wynagrodzenie 5500 - 6000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Wrocław (dolnośląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa znana firma zajmująca się handlem detalicznym, wielkopowierzchniowym.
Zakres obowiązków
  • Przygotowywanie gazetek reklamowych w programie oraz nadzór nad ich produkcją,

  • Tłumaczenie i przygotowywanie materiałów reklamowych

  • Sporządzanie raportów i analiz efektywności prowadzonych akcji,

  • Bieżące planowanie i realizacja działań w obszarze marketingu – nadzór nad kampaniami reklamowymi.

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 + angielski B1
  • zainteresowanie tematyką marketingową
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • doświadczenie nie jest wymagane
Oferujemy
  • umowę o pracę, wynagrodzenie 5500-6000 PLN brutto
  • pakiet benefitów - min opiekę medyczną
  • dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji środa, 16 czerwca 2021