Specjalista ds importu i eksportu

Wynagrodzenie 5 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Województwo Częstochowa (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z czołowych firm dystrybuująca towar do sieci handlowych.
Zakres obowiązków
  • w zakresie eksportu - codzienny kontakt z sieciami handlowymi : Polska, Czechy, Słowacja
  • wyszukiwanie potencjalnych partnerów handlowych i dystrybutorów
  • w zakresie importu - kontakt z fabrykami : od momentu zlecenia do zatowarowania
  • wsparcie działu sprzedaży i współpraca z działem marketingu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z importem/exportem - min 2 lata
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • dodatkowe prowizje za realizację celów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ciekawe i różnorodne zadania u jednej z największych firm tego typu
  • praca w komfortowo urządzonym biurze ze świetną atmosferą
  • miejsce parkingowe
Data ostatniej modyfikacji środa, 30 września 2020