Specjalista ds kampanii reklamowych (język czeski)

Wynagrodzenie 6 500 - 7 300 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest znana, międzynarodowa organizacja.
Zakres obowiązków
  • Zarządzanie internetowymi kontami reklamowymi
  • Kontakt z klientem : przez telefon i mail w celu optymalizacji rozwiązań z których już klient korzysta (kilka/kilkanaście rozmów dziennie) z aktywną dosprzedażą usług
  • Optymalizowanie kampanii reklamowych
Poszukiwane kompetencje
  • Znajomości języka czeskiego na poziomie C1 + angielski B2
  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Otwartości, dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Reszty nauczymy na pełnopłatnym szkoleniu
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 6 000 brutto
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Elastyczne godziny pracy - możliwość dostosowania się do np. ostatniego roku studiów
  • Czas pracy 40h / tygodniowo, między 6:30 a 19:30 do wyboru
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie okularów (1000zł), kursów językowych (1100zł rocznie)
  • Imprezy integracyjne, świetną niekorporacyjną atmosferę w wielokulturowym środowisku pracy
Data ostatniej modyfikacji 17 sierpnia 2020