Specjalista ds. kontaktu z klientem z j. niemieckim

Wynagrodzenie Do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Region Wrocław (dolnośląskie)
Opis oferty
Naszym klientem jest firma z branży IT

Zakres obowiązków
  • Rozpoznawanie na rynku nowych możliwości biznesowych w zakresie nowych możliwości biznesowych w zakresie usług firmy
  • Wykorzystanie kanałów dotarcia do klienta biznesowego: mail, linkedin, telefon- etap początkowy
  • Generowanie wstępnych leadów
  • Współpraca z dz. marketingu i sprzedaży
  • Wpisywanie danych do CRM

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na stanowisku skoncentrowanym na sprzedaży lub pozyskiwaniu klientów
  • Bardzo dobra znajomość niemieckiego C1 i angielskiego B2
  • Doświadczenie w komunikacji z osobami decyzyjnymi
  • Otwartość, elastyczność, komunikatywność
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia, jesteśmy otwarci na oczekiwania kandydatów
  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu
  • Praca w centrum Wrocławia
  • Praca od poniedziałku do piątku od 9 - 17
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 30 listopada 2021