Specjalista ds. marketingu B2B

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma działająca na międzynarodowych rynkach
Zakres obowiązków
  • planowanie i wsparcie działań marketingowych w kanale digital
  • tworzenie materiałów marketingowych, wykorzystanych na stronach www, social mediach, linkedin
  • organizowanie eventów, webinarów
  • przygotowanie contentu
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z marketingiem b2b
  • doświadczenia w publikacji treści w social-mediach
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min B2)
  • chęć do rozwoju, nauki
  • samodzielność, kreatywność
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata oraz formę współpracy
  • dużą samodzielność
  • ogromne możliwości rozwoju - firma rozwija się na wielu międzynarodowych rynkach
  • niezbędne narzędzia pracy
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 18 lipca 2022