Specjalista ds. międzynarodowej sprzedaży e-commerce (Amazon, Ebay, Allegro)

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia B2B / umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest niemiecka firma produkcyjna.
Zakres obowiązków
  • odpowiedzialność za sprzedaż na zagranicznych platformach sprzedażowych : amazon, ebay, oraz polskim allegro
  • ustalanie odpowiednich kategorii produktowych
  • dodawanie asortymentu, analiza opłacalności sprzedaży
  • promowanie sprzedawanego towaru na poszczególnych platformach
  • minimum dwa lata doświadczenia w zagranicznej sprzedaży na amazon / ebay / allegro w tym wystawianie, promowanie, analiza towaru
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, proaktywność
Oferujemy
  • wynagrodzenie oparte o podstawę + dodatkowe prowizje od sprzedaży, wysokość podstawy do ustalenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • praca z możliwością częściowej pracy zdalnej (biuro w Warszawie)
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 17 maja 2021