Specjalista ds. obsługi klienta w dziale jakości z językiem niemieckim B1

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 6500 - 6800 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna
Zakres obowiązków

Poszukujemy osoby komunikatywnej, otwartej, nastawionej na współprace z klientami z różnych krajów i kręgów kulturowych. Potrzebny jest też zmysł techniczny, skrupulatność i sumienność. Mile widziane osoby z doświadczeniem w obszarze zakupów (które wiedzą jak wygląda proces kwalifikowania dostawców i potrafią nim zarządzić) lub z doświadczeniem w obsłudze klienta biznesowego (firm produkcyjnych)

  • We współpracy z innymi działami odpowiadanie na zapytania techniczne ze strony klientów, np. certyfikaty zgodności z poszczególnymi obowiązującymi normami i standardami (takie jak np.ISO)
  • Sprawdzanie aktualności norm i standardów
  • Dbanie o to aby umowy i kontrakty zawierane przez Firmę były zgodne z obowiązującymi nas standardami (sprawdzaniem dokumentów klienta w ramach całej organizacji ,przygotowanie zmian do umowy na podstawie opinii ekspertów, ścisła współpraca z innymi działami Firmy)
  • Udział w pracach projektowych związanych z uruchomieniem sklepu internetowego, a następnie aktualizowanie danych w sklepie (aktualizowanie cen, dostępności towarów, wprowadzanie nowego asortymentów, usuwanie asortymentu wycofywanego ze sklepu)
  • Organizacja audytów w poszczególnych jednostkach, pilnowanie aktualności posiadanych przez poszczególne fabryki uprawnień
Poszukiwane kompetencje
  • Płynny angielski minimum poziom B2+
  • Niemiecki – poziom komunikatywny B1
  • Wykształcenie w zakresie jakości, technologii lub towaroznawstwa
  • Doświadczenie 1-2 lata najlepiej w dziale obsługi klienta / technicznym / jakości
  • Mile widziana podstawowa znajomość Zintegrowanych Systemów Zarządzania
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w środowisku międzynarodowym
Oferujemy
  • Wynagrodzenie podstawowe : 6500 - 6800 PLN brutto
  • Praca w godzinach biurowych od poniedziałku do piątku. Po okresie wdrożenia możliwa jest też praca hybrydowa (częściowo z biura, częściowo spoza biura)
  • Szkolenia wstępne przygotowujące do codziennej pracy
  • Elastyczne podejście do pracy
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Premia roczna + dodatkowe bonusy (święta, urlopy)
  • Luxmed + opieka stomatologiczna
  • Karta sportowa Multisport
Data ostatniej modyfikacji piątek, 19 listopada 2021