Specjalista ds. PR

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę/ B2B
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma handlowa, działająca na 20 rynkach międzynarodowych.
Zakres obowiązków
  • copywriting – przygotowywanie informacji prasowych, tekstów eksperckich;

  • budowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami;

  • monitorowanie mediów;

  • planowanie i koordynacja kampanii medialnych;

  •  zaangażowanie w promocję i organizację wydarzeń;

  •  tworzenie treści i zarządzanie kanałami w mediach społecznościowych (LinkedIn, Facebook);

  •  raportowanie prowadzonych działań i przedstawianie dalszych rekomendacji;

  •  udział w tworzeniu materiałów promocyjnych i nadzór nad realizacją zamówień.

Poszukiwane kompetencje
  • min 3 letnie doświadczenie w pracy PR / mediach
  • lekkie piór i doświadczenie w copywritingu
  • samodzielność, dobra organizacja pracy
  • wielozadaniowość
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • znajomość narzędzi PR-owych
Oferujemy
  • bardzo konkurencyjne wynagrodzenie (otwartość na oczekiwania)
  • komfortową i bardzo stabilną pracę w firmie o przychodach pow. kilkuset mln zł
  • świetną atmosferę
  • nowo tworzone stanowisko w dziale marketingu
  • niezbędne narzędzia pracy
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 18 lipca 2022