Specjalista ds. Raportowania (PowerBI / Cognos)

Miejsce pracy Rzeszów;Kraków;Katowice;Warszawa;Wrocław
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania finansowe
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie); Łódź (łódzkie); Kraków (małopolskie); podkarpackie; Katowice (śląskie); Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty

Twój przyszły zespół skupia się głównie na wspieraniu kierownictwa Firmy w procesie podejmowania decyzji biznesowych poprzez dostarczanie wysokiej jakości raportów i analiz ad hoc w obszarach Finansów i Sprzedaży.

Zakres obowiązków
  • Wsparcie użytkowników końcowych (pracownicy Firmy);
  • Tworzenie i utrzymywanie dashboardów i modeli danych PowerBI;
  • Raportowanie i analiza danych
  • Rozwój/utrzymanie raportów Cognos;
  • Administracja danymi i systemem (konfiguracja, zmiany ustawień, obsługa zapytań użytkowników);
  • Radzenie sobie z bardziej złożonymi zadaniami i nierutynową konserwacją danych;
  • Administracja i testowanie systemu, utrzymanie danych;
  • Codzienna współpraca z innymi zespołami (projekty wymagające zmian w modelach danych, pozyskiwanie nowych danych).
  • Posiadasz 2-4 lata praktycznego doświadczenia w analizie biznesowej, w tym opracowywaniu, utrzymywaniu lub modelowaniu raportów
  • Posiadasz solidne doświadczenie z IBM Cognos (Report Studio, Query Studio), MS Power BI, Tableau lub innym równoważnym narzędziem BI
  • Znasz koncepcje i technologie baz danych, w tym hurtowni danych, SQL, ETL itp.
  • Masz doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym (B2 lub wyższy).
Oferujemy
  • Otwartość na oczekiwania finansowe kandydatów
  • 100% pracy zdalnej z incydentalnym przyjazdem do biura (max 1dzień w miesiącu)
  • Pracę w jednej z największych światowych korporacji
  • Bardzo bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość rozwijania i poszerzania umiejętności technicznych
  • Realne możliwości rozwoju i awansu
  • Możliwość pracy nad rozwojem systemów
  • Doskonałe portfolio szkoleń – lokalnych i międzynarodowych;
Data ostatniej modyfikacji piątek, 19 listopada 2021