Specjalista ds. rekrutacji IT

Wynagrodzenie Do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Region Wrocław (dolnośląskie); Rzeszów (podkarpackie)
Opis oferty Naszym klientem jest polskie przedsiębiorstwo informatyczne
Zakres obowiązków
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych IT (rekrutacja głównie programistów) od początku do końca (od wyszukania kandydatów po składanie ofert)
  • Weryfikacja znajomości języka angielskiego u kandydatów
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowej relacji z kandydatem
  • Prowadzenie spotkań wdrożeniowych dla nowych pracowników
  • Badanie zadowolenia u nowych pracowników (ankiety po-adaptacyjne po ok. 1,5-2 miesiącach od rozpoczęcia pracy)
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz (targi, spotkania grup tematycznych- obecnie zdalnie)
  • Stanowisko specjalisty: doświadczenie min rok w rekrutacjach IT
    stanowisko seniora: doświadczenie min 3 lata w rekrutacjach IT
  • Mile widziane osoby zajmujące się rekrutacją w IT lub na stanowiska inżynierskie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Otwartość i komunikatywność
  • Umiejętność planowania dnia pracy
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia- do ustalenia
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę/b2b)
  • Pracę w większości zdalną
  • Atrakcyjny budżet rozwojowo-szkoleniowy
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport
  • Wsparcie 10-osobowego zespołu rekrutacji
Data ostatniej modyfikacji środa, 9 czerwca 2021