Specjalista ds. rozbudowy sieci partnerskich (akcesoria GSM)

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region mazowieckie
Opis oferty Naszym klientem jest innowacyjna firma kierująca swoje produkt do użytkowników smartfonów.
Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie do współpracy dystrybutorów, którzy sprzedawaliby rozwiązania firmy.
    Takimi dystrybutorami mogą być np punkty GSM sprzedające telefony/akcesoria, "wyspy" w galeriach handlowych, salony GSM, firmy sprzedające telefony czy serwisy komórkowe na terenie Warszawy
  • nawiązywanie relacji i efektywne nawiązywanie współpracy
  • monitorowanie sprzedaży
  • doświadczenie w sprzedaży w branży akcesoriów GSM / lub branży pokrewnej minimum 2 lata
  • umiejętność nawiązywania relacji, zbudowane relacje handlowe
  • chęć do rozwoju w innowacyjnej firmie z której usług korzysta już ponad 200 000 osób
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe w oparciu o B2B, otwartość na oczekiwania
  • dodatkowe comiesięczne prowizje
  • samochód służbowy
  • bardzo ciekawy, medialny produkt
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 26 października 2021